Yazarların Blog Sayfaları


#1

Takip ettiğim yazarların blog sayfalarını listelemek istedim. Son çıkan kitaplarını takip etmek ya da ders niteliğindeki yazılarını okumak için kullanıyorum.

Sizin de takip ettiğiniz yazar blog sayfaları varsa lütfen ekleyiniz :slight_smile:

Barış Müstecaplıoğlu - http://www.barismustecaplioglu.com/tr/index.htm
Brandon Sanderson - http://www.brandonsanderson.com/blog/
China Miéville - http://chinamieville.net/
C. S. Hand - http://christopherthescholiast.com/blog/
George R. R. Martin - http://grrm.livejournal.com/
Göktuğ Canbaba - http://www.goktugcanbaba.com/
Howard Jones - http://www.howardandrewjones.com/journal
Jim Butcher - http://www.jim-butcher.com/
J.K. Rowling - https://www.jkrowling.com/
Joe Abercrombie - http://www.joeabercrombie.com/news/
Margaret Wais - https://margaretweis.com/
Neil Gaiman - http://journal.neilgaiman.com/
Peter V. Brett - http://www.petervbrett.com/peephole/
Patrick Rothfuss - http://blog.patrickrothfuss.com/
R.A Salvatore - http://rasalvatore.com/
Scott Lynch - http://scott-lynch.livejournal.com/
Suzanne Collins - http://www.suzannecollinsbooks.com/
Terry Brooks - http://terrybrooks.net/
Tracy Hickman - http://www.trhickman.com/
Veronica Roth - http://veronicarothbooks.com/