The Elder Scrolls 6 duyuruldu!

E3 fuarında bugün Bethesda uzun süredir beklediğimiz haberi sonunda verdi. Elder Scrolls 6’dan 10sn’lik bir video yayınlandı. Oyun eğer bu görüntülerdeki gibi olacaksa grafik anlamında acayip bir şey geliyor. Sizce nasıl olmuş?

En yakın 2022’de çıkar diye tahmin ediliyorum. Bethesda’ dan rica ediyorumum lütfen şu oyun motorunu değiştirin, küçücük odaya bile giderken yükleme ekranının gelmesinden bıktım.

10 sn’lik görüntüden ne anlarız bilmiyorum ama güzel görünüyordu. @Madi 'nin dediği gibi 2022’de ancak çıkar.

Bir de oyun nerede geçecek? Benim tahminim Black Marsh, o dağlar ve ormanlık arazi için gayet uygun bir harita ya da birkaç bölgenin birleşiminden oluşan çok büyük bir harita olacak.

The Elder Scrolls: The Blades’ de duyuruldu E3’ te ben onu da merak edip bekliyorum. Sonbaharda çıkacak Elder Scrolls VI gelene kadar onunla oyalanırız. Hatta ben yeni PC de alırım ve böylece VI. oyunu keyifle oynarım. Daha baya zaman var yani.

Blades için gram heyecanlanmadım. Skyrim hesap makinesine bile çıktığı için artık :grinning:

Bence o kadar da kötü olmayacak. Bekleyelim görelim diyorum. Hatta ben The Legends’ ı da sevmiştim. Tabi bazı oyuncular f2p oyunlara önyargılı oluyor. Kesin kötü olur diye. Ben bekleyip görmekten yanayım.