Steam Yaz İndirimlerinde neler aldınız?

Steam yaz indirimleri başladı hatta 5 Temmuz’da bitiyor. Bu indirimlerde neler aldınız? Bir liste yapalım istedim. Neler aldık :slight_smile:

Ben şunları aldım. Özellikle Europa Universalis IV’ü uzun süredir almak istiyordum ama pahalıydı. Tüm ek paketleriyle birlikte alabilirsiniz.

1 yeni ve 1 eski olmak üzere 2 oyun aldım bu indirimlerde.

• Frost Punk - özellikle Civilization severlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum. Hayatta kalma oyunları ve Civilization oyunlarının birleşimini dünün.

• Divinity Origin Sins - Aldığım ikinci oyun oldu. İlk önce ikinci oyununu oynadım ve aşırı sevdim. RPG ve FRP severlerin kaçırmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızla Co-op oynayabiliyorsunuz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds sonunda aldım ve sevmedim :smiley: optimizasyon koca bir sıfır, geri iade etmek zorunda kaldım.

Civilization VI 'yı uzun süre kopya olarak oynadıktan sonra orijinalini almak farz olmuştu. Çok ufak bir indirim olsa da satın aldım. Evet pişmanım çünkü saatlerce başından kalkamayacağım gene

yani elvar sadece Civ 6, PUBG’yi insanlar neden seviyor anlamadım cidden, ben bu kadar kötü optimizasyon yapılan bir oyun daha oynamadım.