E3 2018 - EA oyunlarını tanıttı!

E3 2018 sonunda başladı.

İlk EA tanıtımlarına başladı. Fifa 2019, Anthem, Battlefield 5, Jedi: Fallen Order, Unravel 2, Sea of Solitude ve Madden 19 tanıtımları yapıldı.

Beni en çok heyecanlandıran Jedi: Fallen Order oldu. Uzun süredir yeni Jedi oyunu gelmiyordu (rezil Star Wars multi oyularını saymıyorum).

Fifa 19 ve Madden 19 zaten bir önceki oyunun cilalanmış hali oluyor. Fifa 18 var, 19’u ancak beleş verirlerse alırım.

Anthem ilginç bir oyun ama herkese hitap etmeyecek bir oyun.

Unraven 2, ilk oyunu sevenlerin ilgisini çekecektir. Platform oyunlarını sevenler de ilk oyun ile birlikte bir şans verebilir.

Sea of Solitude, yalnızlığı yüzünden bir canavara dönüşen bir kızın hikayesini anlatıyor. Psikolojik yönü ağırlıklı olan bir platform oyunu.

Siz bu oyunlar içinden hangisine yükseldiniz?

Benim de Jedi: Fallen Order oldu. Ama insan kısa da olsa bir oyun içi görüntü, ne bileyim video falan gösterir. Adam kuru kuru konuştu sadece.

Sony’nin konferansı çok sönük geçti. Zaten yeni oyun tanıtmayacaklarını biliyorduk ama bu kadar da sönük geçeceğini beklemiyordum. Hiç fuara katılmasalar daha iyiydi.

Microsoft ise tam tersiydi, tam 1 saat boyunca konuşmadan yeni oyun gösterdiler. 50’ye yakın yeni oyun gösterdiler.

Benim favorim Death Stranding oldu. Diğerlerinin neye benzerdiğini biliyorduk ama Kojima’nın yeni oyunu hakkında sıfırdık. Ya çok büyük patlayacak ya da acayip rezil bir şey çıkacak ortası yok.

Fifa 19 ve 18 arasında hiçbir fark göremedim. mehh :frowning:

Benim de EA tarafındaki ravorim Jedi: Fallen Order oldu. Uzuuuun süredir singel player Star Wars oyunu gelmiyordu. Benim gibi eski Dark Forces serisi ile büyüdüyseniz single player Jedi oyununun gelmesi büyük olay.